Laaaaaabas, mielas prenumeratoriau!
Nuostabiai gera jaukiai sėdėti namuose su arbata, orkaitėje lėtai kepančiais pietumis ir rašyti. Tuo tarpu mano vyras su vaikais išvyko į baseiną, kurdami savo tradicijas ir duodami erdvę užbaigti tekstą. Rašymas tikrai yra mano meditacijos forma. :)
Du pastarieji tekstai buvo apie asmenines patirtis (Rudens rekomendacijos ir Gimtadienio savireflesija, tad šis - dedikuotas marketingo sprendimams. Visgi, pamatysite, kad tekste gausu asmeninės patirties.
Dėkoju kiekvienam iš jūsų, pasirinkusiam prenumeruoti mano tekstus. Tikrai labai ačiū.
Taigi, keliaujame į tekstą, kuriame analizuoju du eshop.
Pirmasis eshop mane užkabino (angliškai - hooked) asmeniškai. Taip užbakino, kad net pirmajame apsilankyme įsigijau produktus.
Antrąjį eshop pasirinkau, nes jis yra visiškai skirtingas nuo pirmojo bei yra pelnęs įvertinimą kaip vienas geriausių el. prekybos pavyzdžių. Pradedame. ;)
KODĖL VIS MAŽIAU PERKU LIETUVOJE?
Pasakysiu atvirai. Rinkausi informaciją iš patikimų šaltinių, žvalgiausi, vis abejodavau, ar tikrai man to reikia, bet priėmiau sprendimą pirmą kartą… įtraukti kologeną tarp savo vartojamų maistų papildų. Prašau nesijuokti, aš rimtai. :)
Šalia podcastų, funkcinės medicinos mitybos specialistų, mane galutinai argumentavo… moksliniai tyrimai (doktorantūros studijos šioje vietoje mane galutinai sugadino). :)
Pasidalinsiu keliais argumentais.
Pirma, nuo 25 metų natūralus kolageno kiekis odoje pradeda mažėti, o apie 35-uosius metus šis procesas tampa dar spartesnis (mano amžius). Kologeno mažėjimas lemia raukšlių atsiradimą, odos elastingumo praradimą ir sausumą (aš turiu sausiausią odą pasaulyje). Taigi, 2014 m. atliktas tyrimas parodė, kad moterys, vartojusios kolageno papildus 12 savaičių, pastebėjo reikšmingą odos elastingumo ir drėgmės pagerėjimą, taip pat sumažėjusį raukšlių kiekį*.
*Proksch, E., Schunck, M., Zague, V., Segger, D., Degwert, J., & Oesser, S. (2014). Oral intake of specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis. Skin Pharmacology and Physiology, 27(3), 113-119.
O čia dar nuoroda į mokslinį straipsnį. ;)
Nepagalvokite, kad esu išprotėjusi dėl tyrimų, bet, priimant sveikatos sprendimus, tikrai jau neblogai žinau, kaip ieškoti ar atsirinkti informaciją. :)
Keep reading with a 7-day free trial
Subscribe to Sonata Šulcė / brand strategist to keep reading this post and get 7 days of free access to the full post archives.